Скъпи колеги и приятели от ФНСС,
Днес Федерацията на независимите строителни синдикати отбелязва 35 години от учредяването си.
Призвани сте да се борите и да защитавате правата и интересите на работещите в един от най-динамичните и трудни сектори.
Изпитанията от последните години оставят своя нелек отпечатък, но с усилията си не отстъпвате в борбата за достоен труд и заплащане.
Нека продължаваме да бъдем смели, да мечтаем и да работим заедно за по-ефективна и сигурна среда в строителството. Оценяваме високо работата Ви за по-безопасни условия на труд и по-справедлив в икономическо и социално отношение строителен сектор.
Бъдете силни, упорити, енергични в изпълнението на набелязаните цели.
Здраве и благополучие на Вас и на всички членове на федерацията!
Пламен Димитров,
Президент на КНСБ




