Честит 35-годишен юбилей на Федерацията на независимите строителни синдикати!

Скъпи колеги и приятели от ФНСС,

Днес Федерацията на независимите строителни синдикати отбелязва 35 години от учредяването си.

Призвани сте да се борите и да защитавате правата и интересите на работещите в един от най-динамичните и трудни сектори.

Изпитанията от последните години оставят своя нелек отпечатък, но с усилията си не отстъпвате в борбата за достоен труд и заплащане.

Нека продължаваме да бъдем смели, да мечтаем и да работим заедно за по-ефективна и сигурна среда в строителството. Оценяваме високо работата Ви за по-безопасни условия на труд и по-справедлив в икономическо и социално отношение строителен сектор.

Бъдете силни, упорити, енергични в изпълнението на набелязаните цели.

Здраве и благополучие на Вас и на всички членове на федерацията!

 

Пламен Димитров,

Президент на КНСБ

Коментари са забранени.